Baner

Gimnazija

Gimnazija

Knjižnica NKG-a

Rezultati upisa

Aktivnosti - Aktualnosti
Srijeda, 04 Srpanj 2007 14:22

R a n g  -   l i s t a
za upis u prvi razred Nadbiskupske klasične gimnazije s pravom javnosti šk. god. 2007./08.


1.    Ević Ana Marija                                                        

2.    Radojević Mateja                                                   

3.    Čujkević-Plečko Mia                                        

4.    Juriš Valentina                                                 

5.    Kovačić  Domagoj                                         

6.    Krstanović Stipe                                                     

7.    Pavičić Ivan Branimir                           

8.    Periček Ivana                                  

9.    Cimaš Mario                                      

10.                      Čivrag Tea                                   

11.                      Dujmović Marin                    

12.                      Haladić Nikol       

13.                      Šiško Antonia                

14.                      Golem Marija    

15.                      Jakić Ana                      

16.                      Klarić Stjepan                             

17.                      Lončar Sven                                     

18.                      Šarić Luka                      

19.                      Bošković Ana              

20.                      Deščak Helena                

21.                      Lončar Ana            

22.                      Petošić Mislav          

23.                      Vujinović Ivana                         

24.                      Akmadža Antonio                  

25.                      Vojvoda Ivanković Marta        

26.                      Tokić Anamarija                  

27.                      Janđel Robert               

28.                      Mikulić Zvonimir                                 

29.                      Šeparović Luka                                   

30.                      Vrbanek Dora                            

31.                      Adžić Dora                                    

32.                      Balta Tea                                           

33.                      Tomorad Vid                              

34.                      Ćaran Kristina                                 

35.                      Duvnjak Mateo                             

36.                      Gavrilović Matea                       

37.                      Butuči Teuta                               

38.                      Karin Marija                      

39.                      Kostanjčar Mia             

40.                      Medvešek Fabijan Pavao

41.                      Patajac Filip                  

42.                      Bajsić Martin                    

43.                      Fabian Dora              

44.                      Pezer Ivan                         

45.                      Samardžić Matej             

46.                      Bahun Filip                    

47.                      Gašpar Janko                    

48.                      Grandov Beatrice             

49.                      Janjanin Dorian                                           

50.                      Palić Dora                         

51.                      Rumbak Leon                                           

52.                      Alaupović Luka                                                      

53.                      Obrovac Josip                                                 

54.                      Usenik Martina                                        

55.                      Anić Petar                                                               

56.                      Badrić Irma                                                 

57.                      Kiseljev Andrej                                         

58.                      Matošević Maja                                     

59.                      Armano Aneta                                          

60.                      Fucijaš Mislav                                          

61.                      Juraić Patricija                                        

62.                      Malić Ivan                                                   

63.                      Alilović Lucija                                               

64.                      Bilandžija Roman                              

65.                      Micelli Dora Izabela         

66.                      Krajina Mihovil    

67.                      Vuković Luka                                  

68.                      Vukušić Domagoj                                 

69.                      Vukušić Josip                              

70.                      Fekeža Kristijan                             

71.                      Lastrić Hrvoje                                   

72.                      Šegović Nina                                     

73.                      Petrak Mirko                                   

74.                      Radotović Branimir                               

75.                      Vladanović Ivan                           

  Učenici s popisa trebaju se upisati u četvrtak od 8.00-16.00 sati. Molimo učenike da na upis donesu svoj JMBG (Jedinstveni matični broj građana).

  Ostali učenici mogu podići svoje dokumente u tajništvu škole!

 

 
                                                                          Upisno povjerenstvo
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack