Baner

Gimnazija

Gimnazija

Knjižnica NKG-a

Rang lista za upis

Aktivnosti - Aktualnosti
Četvrtak, 03 Srpanj 2008 13:37

 R a n g - l i s t a
za upis u prvi razred Nadbiskupske klasične gimnazije s pravom javnosti šk. god. 2008./09.

1.    Šimić Buga Marija                   
2.    Anić Vita                        
3.    Lavrenčak Dorotea                
4.    Paša Rafaela                    
5.    Matić Petra                        
6.    Hubak Marija                    
7.    Lacić Leopold Luka                
8.    Sambolek Daniel                
9.    Paulik Anamarija                
10.    Lijić Jelena                        
11.    Jaković Mirjana                    
12.    Turk Dorja                        
13.    Grubišić Iva                        
14.    Janjić Vedran                
15.    Kolenc Magdalena            
16.    Galeković Božidar            
17.    Grgić Antonia                
18.    Lončar Anamarija            
19.    Kozina Živić Damjan            
20.    Andreykanich Anna-Khrystyna  
21.    Benaković Tena                
22.    Bilić Petar                    
23.    Starešina Laura                
24.    Vuković Dinko                
25.    Bekavac Antonia            
26.    Hlupić Iva                    
27.    Martinko Filip                
28.    Molnar Stjepan                
29.    Bakran Marko
30.    Bartulović Ernest            
31.    Bukovac Katarina            
32.    Miškić Stanko                
33.    Slijepčević Tea                
34.    Šimunić Josip                
35.    Tušek Kristijan
36.    Bartolić Marija
37.    Fucijaš Marina                
38.    Gložinić Tomo                
39.    Janković Fran                
40.    Jurički Petar                
41.    Lujić Tomislav                
42.    Rozić Đuro Petar            
43.    Babić Marko                
44.    Banek Stjepan                
45.    Galir Marin                    
46.    Prskalo Anamaria            
47.    Crnek Dora                    
48.    Vukasović Jan                
49.    Chedid Karlo                
50.    Čajko Matija                
51.    Dalić Luka                    
52.    Holjak Nikolina                
53.    Kondić Petra                
54.    Pavlović Mato                
55.    Tustić Filip                    
56.    Kuna Filip                    
57.    Marković Marino            
58.    Barać Iva                    
59.    Bednjanec Tea                
60.    Nikolić Jurica
61.    Priveršek Borna                
62.    Rajič Vinko                    
63.    Benčić Bruno                
64.    Cvetko Danijel
65.    Dilber Viktor                
66.    Jagrić Borna                
67.    Mlinarić Matej                
68.    Šlogar Nikola                
69.    Zovko Hrvoje                
70.    Horaček Borna                
71.    Kocijan Matija
72.    Krpan Patricia                
73.    Ščrbak Josip                    
74.    Gršković Jelena                
75.    Ilić Fran                    
76.    Mance Topić Kristian        
77.    Papak Augustin    
78.    Regvat-Vic Filip                
79.    Torbar Ivan    
80.    Vladova Antun                
81.    Vrdoljak Filip                
82.    Belamarić Damir            
83.    Mandić Anto
84.    Pugar Ivan
85.    Šestak Mihael
86.    Krolo Mirko                    
87.    Magdić Martina                
88.    Radeljak Petar                
89.    Huss Ela                    
90.    Sertić Nikolina                
91.    Tomaško Ana                
92.    Bazina Franjo


Učenici s popisa trebaju se upisati u petak od 8.00-16.00 sati. Molimo učenike da na upis donesu svoj MBG (matični broj građana).

Ostali učenici mogu podići svoje dokumente u tajništvu škole!

                                 Upisno povjerenstvo

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack