Baner

Gimnazija

Gimnazija

Knjižnica NKG-a

Rang lista

Aktivnosti - Aktualnosti
Srijeda, 01 Srpanj 2009 11:05

ImageRang–lista za upis u prvi razred  Nadbiskupske klasične gimnazije s pravom javnosti u šk.god. 2009./10.

 

 

 

1.    Jušić Luka   izravan upis                         
2.    Kačar Barbara               
3.    Bošnjak Dominik           
4.    Bakula Marija               
5.    Banović Marija               
6.    Habajec Marija Kristina       
7.    Daničić Marina               
8.    Grundler Ana               
9.    Belić Ante                   
10.    Bošnjak Martina           
11.    Ditrih Tomislav           
12.    Gubić Marta               
13.    Jurković Lucija           
14.    Krizmanić Iva           
15.    Miloš Ivan               
16.    Perković Valentina       
17.    Rajić Katja               
18.    Šarić Branimir           
19.    Zrno Ivan               
20.    Blagec Lucija           
21.    Buden Bernarda Anja   
22.    Škember Marija           
23.    Besednik Luka           
24.    Bilandžić Marta           
25.    Brizić Dorotea           
26.    Buntak Branimir       
27.    Janjanin Vedran           
28.    Perić Vanja               
29.    Pristušek Ivana           
30.    Barić Leina               
31.    Bondža Mary           
32.    Križnik Vedran           
33.    Miletić Leonarda       
34.    Munđar Vjekoslav       
35.    Soldo Anamaria           
36.    Stebbings Michael Robin     
37.    Čović Anđela           
38.    Jurić Sanjin               
39.    Lukšić Mislav           
40.    Makovička Antonija       
41.    Mrla Domagoj           
42.    Pustišek Lucija           
43.    Belamarić Jakov           
44.    Kolarić Domagoj       
45.    Matej Hrkalović Tiffany   
46.    Perić Filip               
47.    Pleše Petar               
48.    Tafra Josip               
49.    Tavra Bruno           
50.    Gugić Nikolina                
51.    Kasalo Sara               
52.    Kordić Gloria           
53.    Kozulić Mislav           
54.    Pentek Borna           
55.    Vahtarić Iva               
56.    Vidić Marija               
57.    Horvat Ivan               
58.    Marić Ivan               
59.    Mihaljević Tena           
60.    Pavičić Antonela           
61.    Sedlar David           
62.    Zaplatić Andrija           
63.    Dragoner Iva           
64.    Fajt Filip               
65.    Krtić Marin               
66.    Lukić Ilijana           
67.    Merdita Mattea           
68.    Meštrović Franka       
69.    Počivavšek Karla       
70.    Šandro Luka           
71.    Kovačević Zrinka       
72.    Mateša Denis           
73.    Smokvina Filip           
74.    Vrdoljak Petar           
75.    Ćuzele Papata Sara       
76.    Gošić Jan               
77.    Gregorić Margareta       
78.    Halamić Luka           
79.    Lovrić Tena               
80.    Mežnarić Ivan           
81.    Naglić Ines               
82.    Petek Karlo               
83.    Šimunović Ivan           
84.    Todorovski Mateja       
85.    Barać Nika               
86.    Birkić Ivan Luka       
87.    Matijević Marija           
88.    Karadža Lucija           
89.    Stipčević Lovro           
90.    Bogović Maurizio       
91.    Bosak Ana               
92.    Javor Josip               
93.    Levanić Dario           
94.    Pajalić Juraj           
95.    Biklić Matej               
96.    Budak Martin           
97.    Jonak Anja               
98.    Marinčić Luka           
99.    Šaler Kristijan           
100.    Đuretek Karla           
101.    Hančić Antun           
102.    Knezović Zvonimir       
103.    Miočić Ante               
104.    Rukavina Domagoj       
105.    Vujić Gabriel           
106.    Jurčić Tea                        
107.    Pažin Stanko           
108.    Vrkašević Ilija           
109.    Zdelar Matija           
110.    Kolarek Marko           
111.    Ćosić Luka               
112.    Špiljak Nikola           
113.    Tokić Antonio           
114.    Andrić Zvonimir           
115.    Milić Matej                
Učenici s popisa će se upisivati u četvrtak, 02.07.2009. od 8.00 do 16.00 sati. Molimo učenike da na upis donesu svoj MBG (matični broj građana).

Ostali učenici mogu podići svoje dokumente u tajništvu škole!

Upisno povjerenstvo

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack