Baner

Gimnazija

Gimnazija

Knjižnica NKG-a

Popis prvih razreda

Aktivnosti - Aktualnosti
Utorak, 01 Rujan 2009 13:41

Image Popis prvašića po razredima za školsku godinu 2009./2010. Nedužnost

 

 

1.A  2009./10.
1.    Bakula Marija
2.    Barać Nika
3.    Belić Ante
4.    Besednik Luka
5.    Birkić Ivan Luka
6.    Bošnjak Dominik
7.    Ćosić Luka
8.    Javor Josip
9.    Jurčić Tea
10.    Jurić Sanjin
11.    Kovačević Zrnika
12.    Krizmanić Iva
13.    Lovrić Tena
14.    Makovička Antonija
15.    Marinčić Luka
16.    Mateša Denis
17.    Mihaljević Tena
18.    Miletić Leonarda
19.    Pajalić Juraj
20.    Perković Valentina
21.    Pleše Petar
22.    Pustišek Lucija
23.    Rukavina Domagoj
24.    Soldo Anamarija
25.    Šarić Branimir
26.    Tafra Josip
27.    Tavra Bruno
28.    Vrdoljak Petar
29.    Zdelar Matija
razrednica Vesna Lalić Pušić    

1.B 2009./10.      
1.    Bogović Maurizio
2.    Buden Bernarda
3.    Daničić Marina
4.    Đuretek Karla
5.    Fajt Filip
6.    Gubić Marta
7.    Habajec Marija Kristina
8.    Hančić Antun
9.    Horvat Ivan
10.    Karadža Lucija
11.    Kasalo Sara
12.    Kolarek Marko
13.    Kolarić Domagoj
14.    Krtić Marin
15.    Lukić Ilijana
16.    Lukšić Mislav
17.    Marić Ivan
18.    Meštrović Franka
19.    Mežnarić Ivan
20.    Pažin Stanko
21.    Pentek Borna
22.    Perić Vanja
23.    Petek Karlo
24.    Rajić Katja
25.    Smokvina Filip
26.    Škember Marija
27.    Tolj Matea
28.    Vidić Marija
29.    Vidmar Karlo
30.    Vujić Gabriel

razrednica Mara Stipić   


1.C  2009./10.            
      
1. Andrić Zvonimir            
2. Belamarić Jakov            
3. Blagec Lucija            
4. Bondža Mary            
5. Bosak Ana            
6. Brizić Dorotea            
7. Ćuzele Papata Sara            
8. Gošić Jan            
9. Grundler Ana            
11. Janjanin Vedran            
12. Jurković Lucija            
13. Jušić Luka            
14. Kačar Barbara            
15. Kordić Gloria            
16. Levanić Dario            
17. Matej Hrkalović Tifanny            
18. Munđar Vjekoslav            
19. Naglić Ines            
20. Pristušek Ivana            
21. Sedlar David            
22. Stebibings Michael Robin            
23. Stipčević Lovro            
24. Šaler Kristijan            
25. Šandro Luka            
26. Tokić Antonio            
27. Vahtarić Iva            
28. Vrkašević Ilija           
razrednica Vesna Lipovšek

1.D  2009./10.        
        
1. Banović Marija        
2. Barić Leina        
3. Biklić Matej        
4. Bilandžić Marta        
5. Bošnjak Martina        
6. Budak Martin        
7. Buntak Branimir        
8. Čović Anđela        
9. Ditrih Tomislav        
10. Dragoner Iva        
11. Gregorić Margareta        
12. Gugić Nikolina        
13. Halamić Luka        
14. Jonak Anja        
15. Knezović Zvonimir        
16. Kozulić Mislav        
17. Križnik Vedran        
18. Matijević Marija        
19. Meredita Mattea        
20. Milić Matej        
21. Miloš Ivan        
22. Miočić Ante        
23. Mrla Domagoj        
24. Pavičić Antonela        
25. Perić Filip        
26. Počivavšek Karla        
27. Šimunović Ivan        
28. Špiljak Nikola        
29. Zaplatić Andrija        
30. Zrno Ivan       

razrednica Ivana Matoković

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack