Baner

Gimnazija

Gimnazija

Knjižnica NKG-a

Metronet kup SN

Aktivnosti - Aktualnosti
Petak, 30 Listopad 2009 09:53

ImageKao_i prošle godine naša školska nogometna ekipa nastupila je i na ovogodišnjem Metronet kupu.

Turnir se održava u Kušlanovoj ulici na sportskim terenima "Klinček". Na turniru sudjeluju srednje škole grada Zagreba koje su prijavili njihovi profesori tjelesnog odgoja. Prošle godine uspjeh naše škole nije bio zadovoljavajući, ali ove godine smo uspjeli osvojiti utješni turnir. Prvu utakmicu smo izgubili na penale od III. ekonomske i tako dospjeli u utješni turnir. Nakon tog poraza naša momčad se trgnula i nizala uvjerljive pobjede (6:1, 3:0,5:1). U finalu su nam protivnici bili učenici Prirodoslovne gimnazije Vladimira Preloga. Nekolicini gledatelja predstavljena je lijepa i zanimljiva finalna utakmica. ImageOd početka su naši dečki dominirali i stvorili prednost od 3:0. Do kraja utakmice prirodoslovci su uspjeli jedino smanjiti rezultat na 3:1. Najbolji igrač finalne utakmice bio je Branko Hanžek (NKG), a ostali članovi našeg sastava su bili: Benčić, Vladanović, Budimir, Jelavić, Raguž, Grubišić i Mihetec.

Naravno, najjača i najvažnija karika u osvajanju turnira bio je naš nogometni velemajstor prof. Tomislav Bernat.

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack